جامعه

افتتاح‌ ایستگاه‌های جدید مترو به سال آینده موکول می‌شود؟


مدیر عامل شرکت مترو تهران گفت: به ازای هر روز و هر هفته تأخیر در تأییدیه پول اوراق مشارکت به حساب مترو یک یا چند ایستگاه از برنامه افتتاح‌ خارج می شود.


علی امام، مدیرعامل شرکت مترو تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره برنامه عملیاتی احداث و افتتاح 12 ایستگاه مترو تا پایان سال جاری اظهار داشت: این ایستگاه‌ها شامل ایستگاه اقدسیه در خط 3، امیرکبیر، تربیت‌مدرس، شهرک آزمایش، مرزداران، یادگار امام، شهید اشرفی اصفهانی و شهید ستاری در خط 6 مترو است.

وی افزود: همچنین ایستگاه باقرخان، میدان قیام، شهید محلاتی و برج میلاد در خط 7 مترو قرار دارد که از این 4 خط ایستگاه برج میلاد افتتاح شده و سه ایستگاه دیگر با بیش از 80 درصد پیشرفت در صورت تحقق منابع مالی افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل شرکت مترو تهران خاطرنشان کرد: در صورت تأمین به موقع منابع مالی یعنی واریز یک هزار میلیارد تومان وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت سال 98 به حساب مترو حداکثر تا 10 روز آینده ایستگاه‌های جدید به زودی در مترو افتتاح می‌شود.

امام بیان داشت: در صورت واریز نشدن یک هزار میلیارد تومان وجوه حاصل از فروش اوراق مشارکت به ازای هر روز و هر هفته تأخیر یک یا چند از ایستگاه از برنامه‌های افتتاح‌های سال جاری خارج خواهد شد.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا