ورزش

اسلامی: ماشین‌سازی یتیم است/ داور قربان بازیکنان پرسپولیس می‌رفت


دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: ماشین‌سازی تیم یتیمی است و هیچکس به آن توجه نمی‌کند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مهدی اسلامی پس از شکست ۲ بر یک تیم فوتبال ماشین‌سازی مقابل پرسپولیس اظهار داشت: یک لحظه پای بازیکن تیم پرسپولیس رد شد که من آن را ندیدم، اما بحث ما این نیست، تیم ما در تمام بازی‌ها عملکرد خوبی دارد و تلاش می‌کند تمام مسابقات را با اختلاف یک گل می‌بازیم در حالیکه حقمان نیست.

وی افزود: واقعاً تیم ماشین‌سازی یتیم است و هیچکس را ندارد، این بچه‌ها با تمام وجود کار می‌کنند اما به دلیل بی تجربگی نتیجه را از دست می‌دهند، امروز هم دیدید که مقابل پرسپولیس خیلی خوب تلاش کردیم، لیاقت ماشین‌سازی قعرنشینی و بدون برد ماندن نیست.

دروازه‌بان ماشین‌سازی تصریح کرد: از فدراسیون فوتبال خواهش می‌کنم که رفتار داوران را اصلاح کند، نمی‌دانم چرا داوران با ما اینگونه برخورد می‌کند، به تیم حریف می‌گوید قربانت بروم مواظب باش اما با بازیکنان ما به شکلی صحبت می‌کرد که اصلاً در شأن و شخصیت یک بازیکن نیست.

اسلامی درباره اینکه آیا وی هم مانند برخی تیم‌های دیگر لیگ برتری اعتقاد به خاص بودن پرسپولیس گفت: بحث من چنین موضوعی نیست، بازیکن پرسپولیس با هم‌تیمی من برخورد شدید داشته و وقتی توپ را بیرون زده‌ایم بازی جوانمردانه را رعایت نمی‌کنند. برای کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس احترام قائل هستم اما وقتی نتیجه یک بر صفر بود و می‌خواستند ضربه ایستگاهی بزنند ۸ نفر معطل می‌کردند اما وقتی یک بار خودمان را زمین انداختیم که دلیل آن هم مصدومیت بود، حریف بی‌توجهی کرد.

وی ادامه داد: در نیمه اول به دلیل مصدومیت یک بار روی زمین افتادم و همه پرسپولیسی‌ها سر داور ریختند، وقتی بازیکن ما مصدوم شد توپ را بیرون زدیم اما پرسپولیسی‌ها بازی را شروع کرده و گل دوم را به ثمر رساندند. نمی‌خواهم بگویم پرسپولیس تیم خاصی است اما واقعاً به بازیکنان خودمان افتخار می‌کنم.

کاپیتان تیم ماشین‌سازی تصریح کرد: شرایط تیم ما هم درست می‌ شود و مطمئن باشید در لیگ برتر می‌مانیم، با اینکه تیم ما برد نداشته اما قول بقاء ماشین‌سازی را می‌دهم، این تیم خوب بازی کرده و موقعیت خلق می‌کند. اگر ۳ بر صفر یا ۴ بر صفر می‌باختیم می‌گفتیم تیم‌مان شخصیت ندارد اما با اختلاف یک گل به پرسپولیس باختیم. در برخی از بازی‌های قبلی هم با اینکه لیاقت پیروزی داشتیم با اختلاف یک گل شکست خوردیم.

اسلامی درباره اعتراض بازیکنان ماشین‌سازی به رعایت نشدن بازی جوانمردانه از سوی پرسپولیسی‌ها گفت: اگر حرفی بزنیم صدایمان به جایی می‌رسد؟ این موضوع ربطی به داور ندارد و تیم حریف باید بازی جوانمردانه را رعایت می‌کرد. هر دفعه اتفاق می‌افتاد خود را روی زمین می‌انداختند و ما توپ را به آنها بازگرداندیم اما آنها چنین کاری را انجام ندادند.

وی درباره بکار بردن یک واژه خاص برای خطاب قراردادن یک بازیکن ماشین سازی توضیح داد: همینطوری این عنوان را به کار بردم و منظور خاصی نداشتم.

انتهای پیام/دروازه‌بان تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: ماشین‌سازی تیم یتیمی است و هیچکس به آن توجه نمی‌کند.

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا