ورزش

امامی: برنامه تیم‌های ملی کشتی برای جهانی نروژ کاملا مشخص است

سخنگوی فدراسیون کشتی تاکید کرد که علاوه بر برنامه ریزی برای مسابقات گزینشی و بازی‌های المپیک، برنامه‌های تیم‌های ملی آزاد و فرنگی برای حضور در جهانی نروژ نیز کاملا مشخص است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمدابراهیم امامی درخصوص اردوی جاری تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی گفت: سومین اردوی آمادگی تیم‌های ملی در حال برگزاری هست که تا ۱۴ و ۱۵ بهمن ادامه دارد و بعد از ۳-۴ روز استراحت، مجدد اردوها آغاز می‌شود. کار هدفمند تیم‌های ملی تا مسابقات گزینشی و بعد ازآن تا المپیک مشخص شده است.

وی ادامه داد: حتی برنامه‌های بعد از المپیک برای جهانی نروژ هم مشخص شده است و طبق برنامه‌ای که کادرفنی دادند کارها پیش می‌رود.

سخنگوی فدراسیون کشتی در پاسخ به این سوال که چه زمانی از سوی کادرفنی تیم‌های ملی در مورد برنامه‌های پیش‌رو اطلاع رسانی اتفاق خواهد افتاد، گفت: برنامه‌ها به فدراسیون داده شده منتها همه آنها در زمان خاص خودش اعلام عمومی خواهد شد. در خصوص مسابقات لهستان که بعد از گزینشی هست و تورنمنتی که کشتی فرنگی مشخص کرده، طبق این برنامه‌ها پیش می‌رویم. الان مهم ترین مسئله برگزاری هر چه بهتر اردوهای آماده‌سازی تیم ملی هست و برنامه متفاوتی در اوزانی که سهمیه المپیک داریم و اوزانی که باید به دنبال کسب سهمیه باشیم، وجود دارد.

 

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)
انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا