ورزش

ایری: به خاطر بازی والیبال اخلاق را نمی بازم/ بازیکن ملی اخلاق را رعایت نمی‌کنند


بازیکن تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان گفت: وقتی می بینم بازیکنان ملی اخلاق را رعایت نمی‌کنند، دیگر موقع خداحافظی است.


احمد ایری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، بعد پیروزی تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان مقابل مس شهر بابک کرمان، اظهار داشت: برای قهرمانی در لیگ تلاش کردیم و پشتکار زیادی داشتیم. در بازی اول مرحله نهایی هم تیم قدرتمند مس را شکست دادیم. در این دیدار هم ثبات لازم را از خود ارائه دادیم و یک قدم به قهرمانی نزدیک تر شدیم.

بازیکن تیم ذوب آهن اصفهان در مورد حاشیه ‌های آخر بازی با مس شهر بابک، عنوان کرد: بازیکنان مس می‌گویند من یک حرفی زده ام، در حالی که از گفتن این حرف شرم می‌آید و نمی‌توانم آن را به زبانم بیاروم. من حرف خاصی به کسی نزدم. در طول ۱۵ سال بازیگری‌ام، همه رفتار و کردار مرا می‌شناسند. در طول عمرم در زمین بازی به بازیکنان تیم حریف توهین نکرده‌ام و چیزی نگفتم. چون به خاطر یک بازی والیبال اخلاق را نمی‌بازم.

وی خاطرنشان کرد: آخرین بازی این دوره از مسابقات لیگ با شهرداری گنبد، آخرین بازی‌ام من هم در والیبال نشسته است. چون اخلاق و ادب نباشد، ورزش دیگر به درد نمی‌خورد. وقتی می بینم بازیکنان ملی اخلاق را رعایت نمی‌کنند، دیگر موقع خداحافظی است.

انتهای پیام/بازیکن تیم والیبال نشسته ذوب آهن اصفهان گفت: وقتی می بینم بازیکنان ملی اخلاق را رعایت نمی‌کنند، دیگر موقع خداحافظی است.

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا