ورزش

تغییر احتمالی در برنامه دیدارهای نیمه نهایی لیگ کشتی فرنگی

با توجه به اشتباهات داوری در دیدارهای لیگ برتر کشتی فرنگی و اعتراض برخی تیم‌ها از جمله صبانور کردستان، احتمال برگزاری مرحله نیمه نهایی این مسابقات با حضور ۶ تیم مطرح شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، در پایان دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه «ب» تیم بازار بزرگ ایران به عنوان تیم نخست شناخته شد و تیم‌های دانشگاه آزاد اسلامی و صبانور کردستان نیز دوم و سوم شدند. این رده بندی در حالی شکل گرفت که مسئولان و کادر فنی تیم صبانور کردستان به اشتباهات داوری در دیدار مقابل دانشگاه آزاد اعتراض داشتند.

بنابراین گزارش با وجود آنکه سازمان لیگ، برنامه برگزاری مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی را روز سه شنبه ۲۵ آذرماه و با حضور ۴ تیم بازار بزرگ ایران، دانشگاه آزاد اسلامی، سینا صنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان اعلام کرده، اما مسئولان تیم صبا نور کردستان امیدوار هستند با توجه به مسائل داوری این مرحله با حضور ۶ تیم برگزار شود.

در همین راستا جمشید خیرآبادی سرمربی تیم کشتی فرنگی صبا نور کردستان در تازه‌ترین اظهارات خود از احتمال برگزاری مرحله نهایی لیگ با حضور ۶ تیم خبر داد و گفت: رضایت و موافقت برگزاری مرحله نهایی لیگ با ۶ تیم کسب شده که برای اجرایی شدن این موضوع، یک ابلاغ دیگر نیاز است. با نهایی شدن این موضوع در نهایت تیم‌های صبانور کردستان و رعد پدافند ارتش نیز به چهار تیم راه یافته به مرحله نهایی لیگ اضافه خواهند شد. حتی برای میزبانی این مسابقات در سالن ۶ هزار نفری سنندج هم اعلام آمادگی کرده‌ایم و در صورت موافقت فینال در کردستان برگزار خواهد شد.

وی در پایان گفت: سه کشتی گیر اصلی تیم صبانور یعنی محمد هادی ساروی در وزن ۹۷ کیلوگرم و دو فرنگی‌کار گرجستانی در اوزان ۶۳ و ۷۷ کیلوگرم در خارج از کشور حضور دارند و برگشت آنها زمان‌بر است. بنابراین این نفرات نمی‌توانند تا روز ۲۵ آذر به ایران بازگردند و به مسابقات لیگ برسند. در نتیجه درخواست کرده‌ایم زمان برگزاری فینال نیز تغییر کند، چرا که در این روز نمی‌توانیم در مسابقات حضور داشته باشیم.

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا