ورزش

حسینی: مقابل پرسپولیس بازی جوانمردانه را رعایت نکرده بودند

کاپیتان پرسپولیس در واکنش به اعتراض اعضای تیم ماشین‌سازی گفت که رقبای آنها هم در چند مسابقه، بازی جوانمردانه را رعایت نکرده‌اند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، سید جلال حسینی پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی تبریز گفت: بازی سختی بود. اگر نتایج دیگر را دیده باشید، متوجه می‌شوید که فوتبال سخت و تیم‌ها به هم نزدیک شده‌اند. کار سختی داشتیم و توانستیم پیروز میدان باشیم.

وی درباره اینکه سرخپوشان می‌توانند با برتری در دو دیدار معوقه خود، به صدر جدول لیگ برتر بازگردند، تصریح کرد:‌ در دفاع بازیکن نداریم و شرایط سخت است. امیدوارم بتوانیم روند خود را ادامه دهیم.

کاپیتان پرسپولیس درخصوص اینکه تا هفته سیزدهم تنها ۱۰ درصد از قرارداد بازیکنان این تیم پرداخت شده است، خاطرنشان کرد: امیدوارم بیشتر تلاش کنند. منتظریم تلاش و کار آنها بیشتر شود و شرایط به گونه‌ای نیست که همه فکر می‌کنند.

حسینی در پاسخ به این پرسش که آیا پنالتی ماشین‌سازی درست بود یا خیر، گفت: آن صحنه را ندیدم و متوجه نشدم، اما نعمتی گفت که پنالتی نبوده است. با این حال برخی می‌گفتند پنالتی درست بود و کارشناسان بهتر می‌دانند.

وی در مورد اعتراض سرمربی ماشین‌سازی به عدم رعایت بازی جوانمردانه، در صحنه گل دوم پرسپولیس گفت: اگر به گذشته نگاه کنید، می‌بینید که در چند بازی مقابل ما هم کسی بازی جوانمردانه را رعایت نکرد. بهتر است نگاه فنی داشته باشیم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مدافع پرسپولیس در این باره که انتظار نمی‌رود دیدار فینالیست لیگ قهرمانان آسیا با قعرنشین جدول لیگ برتر گره بخورد، اظهار داشت: هر کاری می‌خواستند با فینالیست آسیا کردند و شرایط اینگونه نیست. هفته گذشته من در دفاع نبودم و دو بازیکن دیگر در پُست غیرتخصصی خود بازی کردند. امروز هم کمال کامیابی‌نیا چنین شرایطی داشت و شرایط به گونه‌ای نیست که فکر می‌کنند. مشکلاتی وجود دارد و بهتر است کارمان را انجام دهیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا