ورزش

حضور داودی در نشست مجازی کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه

نایب رئیس بانوان فدراسیون ورش‌های ناشنوایان در نشست مجازی ورزش بانوان کنفدراسیون‌ ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه شرکت کرد.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان، نشست مجازی ورزش بانوان کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانسیه با مسئول هماهنگ کننده کنفدراسیون و مسئولین ورزش کشورهای عضو برگزار و پیرامون ورزش بانوان بحث و تبادل نظر شد.

زهرا داودی نایب رئیس بانوان فدراسیون گفت: طی مکاتبه مسئولین کنفدراسیون ورزش‌های ناشنوایان آسیا و اقیانوسیه‌، ظهر امروز از طریق فضای مجازی نشستی با حضور خانم سونو شارما  برگزار شد و در این نشست ضمن بررسی راه‌های توسعه ورزش بانوان‌، بر حضور بانوان در حوزه‌های مدیریتی ناشنوایان نیز تاکید شد.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

نایب رئیس بانوان فدراسیون‌، راه اندازی سایت آسیایی‌، برگزاری مسابقات یا بازی های آسیایی ویژه بانوان‌، امتیاز ویژه به کشورهایی که در امر ورزش بانوان توجه بیشتری داشتد را از مهمترین مصوبات این نشست خواند.

همچنین عنوان شد برای جلسه آتی یکی از بانوان ورزشکار قهرمان ناشنوا نیز حضور داشته و در خصوص فرصت ها ، تهدیدها و مکانات موجود بانوان بررسی شود.

علیرضا بسیح سرپرست کمیته فنی در این نشست، نایب رئیس بانوان فدراسیون را همراهی کرد.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا