ورزش

درویش: اشک در چشم رونالدو حلقه زده بود / فرش از طرف هوادار پرسپولیس بودمدیرعامل باشگاه پرسپولیس در واکنش به حاشیه‌های استقبال از رونالدو گفت: بخل و حسد تمام تاروپود خیلی‌ها را گرفته است.

به گزارش ایلنا، رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران در حاشیه بازی پرسپولیس و النصر گفت: هماهنگی‌ها بسیار بد صورت گرفت. بار زحمات بر دوش پرسنل ما قرار گرفت اما هیچ‌کدام به ورزشگاه نیامدند و اکنون در دفتر باشگاه حضور دارند. حتی علی پروین بیرون ورزشگاه مانده بود.

او ادامه داد: تیم النصر مستقیم از استادیوم به فرودگاه خواهد رفت و مجال اینکه کادوها مانند فرش را بعد از بازی به رونالدو بدهیم وجود نداشت. همین امروز که دیدار رونالدو با خانم هنرمند را هماهنگ کردیم توانستیم برای یک دقیقه وقت بگیریم. با توجه به اینکه روز مسابقه است و فشار زیاد بود، رونالدو محبت کرد و تقاضای دیدار را پذیرفت. همشیه در ذهنم بود که کسی مثل رونالدو اینقدر احساسی نمی‌شود. اشک در چشم رونالدو حلقه زد و برای من این موضوع جالب بود. فهمیدم آدم‌های بزرگ، الکی بزرگ نمی‌شوند.

درویش گفت: شاید حضور بازیکنان بزرگ هر ۵۰ سال یک بار اتفاق بیفتد. من بچه بودم که پله به ایران آمد و آن را هنوز به یاد دارم. پرسپولیس این همه هوادار دارد و حداقل ۶۰ هزار تماشاگر می‌توانست برای این بازی بیاید. ای کاش آن کار بچگانه انجام نمی‌شد تا بتوانیم از حداکثر پتانسیل هواداران خود از النصر میزبانی کنیم. اگر هوادار در این بازی بود انگیزه بازیکنان افزایش می‌یافت. همه عشق تیم‌هایی مثل ما که پشتوانه معدنی و صنعتی ندارند، هواداران است. نبود هواداران اجحاف بزرگی در حق تیم است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص حضور دخترش در کنار رونالدو در فردوگاه گفت: بخل و حسد تمام تار و پود خیلی‌ها را گرفته است. خوشبختانه ما جزو گروهی نیستیم که برای هر عضو خانواده‌شان حقوق بگذارند. از بچه هایم در کارها استفاده می کردم. از دخترم در بخش مترجمی کمک گرفتیم. این اولین بار نیست. دخترم آمد تا سوال درباره فلسطین را از رونالدو بپرسم و می‌خواستم مطمئن باشم که این سوال از او به درستی پرسیده می‌شود. حتی دخترم گفت که دوست ندارد در فضای مردانه باشد اما من به او گفتم بیاید تا سوال در خصوص فلسطین به درستی از او پرسیده شود. رونالدو هم از سوال خوشحال شد و گفت که من خوشحالم که از این مردم دفاع کردم.

درویش در خصوص فرش اهدایی به رونالدو گفت: همگی بخل و حسادت است. فرش از طرف هوادار پرسپولیس بود و بهترین سوغات را به او دادیم تا آبروی باشگاه نرود.

او در خصوص اینکه آیا پرسپولیس سقف را رد کرده است یا خیر؟ پاسخ داد: یک محاسباتی دارد که بهتر است در کمیته انظباطی مطرح شود و اشتباهات محاسباتی دارد.

او در پایان گفت: علی دایی گفت که به فردوگاه خواهد آمد اما او باید به دادگاهی می‌رفت و زنگ زد تا قرار کنسل شود. شب قبل می‌خواست به فرودگاه بیاید اما ۱۲:۳۵ زنگ زد و به دلیل اینکه برایش کاری پیش آمد قرار را کنسل کرد. به من گفت که می‌خواهد حضور داشته باشد اما کاری برایش پیش آمد.

 

آگهی
دکمه بازگشت به بالا