ورزش

دستیار کونته: آنتونیو کنار زمین نباشد هم صدایش در مغز بازیکنان اینتر است!

مربی تیم فوتبال اینتر که در غیاب آنتونیو کونته هدایت این تیم را برعهده داشت، درباره پیروزی این تیم مقابل بنونتو به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کریستین استلینی دستیار آنتونیو کونته که در غیاب سرمربی تیم فوتبال اینتر به دلیل محرومیت هدایت نراتزوری را برعهده داشت، پس از پیروزی ۴ بر صفر شب گذشته (شنبه) آبی‌و‌مشکی‌های شهر میلان مقابل بنونتو در نشست خبری حاضر شد. او ابتدا بر اعتماد کامل اینتر به کریستین اریکسن – بازیکنی که شایعه رفتنش شنیده می‌شود – و الکسیس سانچس تأکید کرد. بال شیلیایی اینتری‌ها پس از ورود به میدان به عنوان بازیکن تعویضی یک پاس گل داد و این در حالی بود که تا ساعاتی قبل از این بازی به نظر می‌رسید که او قرار است با ادین ژکو مهاجم تیم فوتبال رم معاوضه شود.

استلینی در این باره گفت: من واقعاً کاری به نقل و انتقالات ندارم پس نمی‌توانم وارد این جوزه شوم. تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که ما از الکسیس سانچس راضی هستیم، همانطور که از همه بازیکنان‌مان رضایت داریم. همه آنها به ما برای رسیدن به اهداف‌مان کمک می‌کنند و همه چیز به رویکردشان برای کار کردن بستگی دارد و رویکرد آنها در این بازی هم استثنایی بود. اریکسن هم عالی بازی کرد و من بازی‌اش را دوست داشتم. او به خوبی دارد به پست جدیدش عادت می‌کند. بازی در این پست به هوش تاکتیکی بالایی نیاز دارد. اریکسن تمام طول هفته سخت کار می‌کند تا از فرصتی که در اختیاش گذاشته می‌شود نهایت استفاده را ببرد.

ایوان پریشیچ هافبک کروات اینتر قبل از شروع بازی به شوخ گفت که برای و او و هم‌تیمی‌هایش نشنیدن داد و فریاد‌های بی‌وقفه آنتونیو کونته در کنار زمین حسی عجیب خواهد داشت. استلینی هم در پاسخ به پریشیچ گفت: بازیکنان ما می‌دانند که چه رویکردی باید داشته باشند و باید در طول ۹۰ دقیقه ثبات‌شان را حفظ کنند. علاوه بر این آنها آنقدر صدای کونته را شنیده‌اند که احتمالاً حتی در غیاب او هم مدام صدایش در مغز آنها می‌پیچید.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا