ورزش

دو تفسیر از یک نامه خیلی مهم در پرسپولیس!

باشگاه پرسپولیس در حالی محکوم به پرداخت قطعی طلب ماریو بودیمیر شده است که تفاسیر مختلفی از نامه ارسال دادگاه عالی ورزش می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، دادگاه عالی ورزش با بررسی مجدد شکایت ماریو بودیمیر از باشگاه پرسپولیس بابت طلب ۴۷۵ هزار یورویی این بازیکن، ضمن تایید این حکم فرصت ۴۵ روزه‌ای را به سرخپوشان داد تا علاوه بر پرداخت این مبلغ، سود سالیانه پنج درصد آن نیز واریز شود.

با وجود اینکه مهلت باشگاه برای پرداخت این مبلغ امشب به اتمام می‌رسد اقدامی برای پرداخت طلب سنگین بودیمیر انجام نشده است تا سایه سنگین محرومیت دوباره روی سر باشگاه پرسپولیس بیفتد.

باشگاه پرسپولیس در حالی با این حکم روبرو شده است که تفاسیر مختلفی از احتمال برخورد انضباطی فیفا مطرح می‌شود.

امیر ساعد وکیل باشگاه پرسپولیس معتقد است صدور حکم محرومیت از سوی فیفا نیاز به اعلام مجدد بودیمیر بابت عدم پرداخت دارد تا سرخپوشان با تصمیم گیری این نهاد بین المللی با آن روبرو شوند.

وی در این باره عنوان کرده است: لازم است بودیمیر به کمیته انضباطی فیفا مراجعه کرده و این کمیته هم از باشگاه پرسپولیس استعلام خواهد گرفت و اگر تا آن تاریخ پرداختی صورت نگرفته باشد، کمیته انضباطی فیفا مهلتی بین دو هفته تا یک ماه خواهد داد.

وکیل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: برداشت من این است کمیته انضباطی فیفا دوباره به پرسپولیس مهلت خواهد داد و اگر در مهلت تعیین شده این بدهی تسویه نشود، محکومیت‌های انضباطی نظیر محرومیت از پنجره‌های نقل و انتقالاتی، کسر امتیاز و … خواهد بود.

ساعد در حالی مدعی چنین موضوعی است که دادگاه عالی ورزش نهاد رسیدگی بالاتری نسبت به کمیته انضباطی فدراسیون‌های جهانی از جمله فوتبال است.

وکیل باشگاه پرسپولیس عدم بررسی دوباره دادگاه CAS به این موضوع را به دلیل نقص در ارائه مدارک از طرف تیم حقوقی پیشین باشگاه عنوان کرده است و به همین خاطر معتقد است فیفا باید در این باره اعلام قطعی محرومیت کند.

دو تفسیر متفاوت از مهم‌ترین نامه محرومیت پرسپولیس در آستانه نقل و انتقالات زمستانی که می‌تواند برای سرخ‌ها سخت و سنگین باشد تا یحیی گل محمدی بار دیگر نتواند بازیکنان مدنظر خود را به جمع شاگردان فعلی خود اضافه کند.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا