ورزش

رزاق‌پور: انتظار بیشتری از پرسپولیسی‌ها داشتم/ داور با بدترین لحن با ما صحبت می‌کرد

مدافع تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز گفت که علی صفایی با بازیکنان این تیم با بدترین لحن صحبت می‌کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ابوالفضل رزاق‌پور پس از شکست ۲ بر یک ماشین‌سازی تبریز مقابل پرسپولیس گفت:‌ پرسپولیس که بر پایه مالکیت توپ بازی می‌کند، رو به توپ‌های بلند آورده بود. ما نتیجه را برگرداندیم، اما در دقیقه ۹۰ روی برخی مسائل گل خوردیم. مطهری و فنایی مربیان من بوده‌اند و دوست‌داشتنی هستند، اما انتظار بیشتری از آنها داشتم. دو بازیکن ما در دقیقه ۹۴ روی زمین افتاده بودند و توپ را بیرون زدیم. انتظار داشتیم توپ را به ما بدهند که این کار را نکردند و همان توپ وارد دروازه شد.

«صحبت‌های من تأثیری ندارد و امتیازی به بازی خوب ما تعلق نمی‌گیرد.»، وی ضمن بیان این جمله گفت: چند بازی است که اینگونه کار می‌کنیم و امتیازی به ما نمی‌دهند. باید بیشتر تلاش کنیم. ماشین‌سازی تک و تنهاست و کسی به ما کمک نمی‌کند. در تبریز هم خیلی‌ها دوست دارند این تیم نتیجه نگیرد. تلاش می‌کنیم و از مردم خوب تبریز هم عذرخواهی می‌کنم.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در صفحه اینستاگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

مدافع ماشین‌سازی با انتقاد از تفاوت برخورد علی صفایی با بازیکنان دو تیم تصریح کرد: داور با بازیکن ما با بدترین لحن صحبت می‌کرد، اما به بازیکن پرسپولیس می‌گفت خواهش می‌کنم وقت تلف نکن یا خواهش می‌کنم اعتراض نکن. چرا از آنها خواهش می‌کنید، اما چون ماشین‌سازی در انتهای جدول است، به هر شکلی که می‌خواهید با ما حرف می‌زنید؟ امیدوارم این مسائل حل شود. ما هم باید تلاش کنیم تا از این شرایط خارج شویم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا