ورزش

شک ندارم مسیر درستی برای تیم ملی فوتبال انتخاب شده است

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: اسکوچیچ سالها در فوتبال ایران بوده و شناخت کاملی از فوتبالمان دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان، سرمربی و مربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه جلسات خود با مربیان لیگ برتر و پیشکسوتان فوتبال، امروز نشستی را با حسین فرکی مربی سابق تیم ملی برگزار کردند.

در این دیدار درباره شرایط فوتبال ایران و همچنین وضعیت تیم ملی فوتبال به تبادل نظر پرداختند و پیراهن شماره ۱۸ تیم ملی به حسین فرکی اهدا شد.

فرکی در خصوص این جلسه به سایت فدراسیون فوتبال گفت: نشست بسیار خوبی بود و نکات مختلفی درباره فوتبال ایران مطرح شد. با هدفی که کادر فنی تیم ملی فوتبال بزرگسالان برای موفقیت تیم ملی دارد، شک ندارم که مسیر درستی انتخاب شده است.

وی افزود: اعتقاد من برای انتخاب یک مربی داخلی یا یک مربی خارجی که هدایت تیم ملی فوتبال را بگیرد این است که آن مربی باید شناخت بسیار خوبی از بازیکنان و فوتبال ایران داشته باشند که خوشبختانه اسکوچیچ سال‌ها در فوتبال ایران حضور داشته و مربیگری کرده است. همانطور که برانکو و برخی از مربیان خارجی سال‌ها در ایران حضور داشته و با شناخت دقیق از فوتبال ایران و وضعیت بازیکنان ایرانی نتایج موفقی را کسب کردند. اسکوچیچ با شناخت خوبی که دارد، می‌تواند موفق باشد.

مربی سابق تیم ملی فوتبال ادامه داد: همه ما آرزو داریم که فوتبال ایران در میادین مختلف داخلی و خارجی موفق باشد و برای رسیدن به این آرزو هر زمان که کادر فنی بخواهد در کنارشان هستیم و از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنیم.

فرکی در پایان گفت: بدون شک برگزاری نشست‌هایی از این دست می‌تواند به روند رو به رشد تیم ملی فوتبال کمک به سزایی کند زیرا کادر فنی با استفاده از خرد جمعی و برنامه ریزی های مختص خود می‌تواند شرایط و برنامه دقیق و مناسبی را برای بازیکنان تیم ملی به مرحله اجرا در آورد. جامعه فوتبال برای موفقیت تیم ملی لحظه شماری می‌کند و در کنار کادر فنی و بازیکنان هستیم

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا