ورزش

عالیشاه: پرسپولیس باید خیلی قوی‌تر بازی کند/ وقتی به گل نیاز داریم، بازی جوانمردانه معنا ندارد

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امتیازات زیادی را از دست دادیم و باید در مسابقات آینده بازی‌های بهتر و قوی‌تری را به نمایش بگذاریم.

عالیشاه: پرسپولیس باید خیلی قوی‌تر بازی کند/ وقتی به گل نیاز داریم، بازی جوانمردانه معنا ندارد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، امید عالیشاه پس از پیروزی ۲ بر یک پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی گفت: به خانواده میناوند تسلیت می‌گویم، هرچند هیچ کلامی تسلی‌بخش درد و غم آنها نیست، روحش شاد و یادش گرامی باشد. آرزوی سلامتی هم برای علی انصاریان دارم.

وی ادامه داد: جایی برای از دست دادن امتیاز نبود و خداراشکر که ۳ امتیاز را گرفتیم، با توجه به نتایجی که رقم خورد این ۳ امتیاز خیلی به دردمان خورد. امتیازات زیادی از دست داده‌ایم و باید خیلی قوی‌تر پیش برویم.

هافبک در واکنش به این موضوع که پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی به سختی پیروز شد، گفت: ماشین‌سازی تیم خوبی بود. شاید تیم کم‌تجربه‌ای باشد ولی خیلی جوان و با انگیزه‌ است و جای‌ این تیم در قعر جدول نیست.

عالیشاه درباره اعتراض ماشین‌سازی به رعایت نکردن بازی جوانمردانه پرسپولیسی‌ها، خاطرنشان کرد: نماینده ۴۰ میلیون هوادار هستیم. تیم‌مان به گل نیاز داشت و تمام تیم ماشین‌سازی هم پشت توپ بودند، نیازی نبود که توپ را به بیرون بزنیم. در آن زمان جایش نبود که بخواهیم فیرپلی بازی کنیم. 

انتهای پیام/ 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا