ورزش

مشکل عجیب برای مهاجم استقلال/ این بار پول هست اما حساب بانکی نیست!

باشگاه استقلال از شیخ دیاباته خواسته است که مشکل حساب بانکی‌ خود را برای پرداخت مطالباتش برطرف کند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، یکی از مشکلات اساسی در قراردادها در فوتبال ایران، عدم پرداخت مطالبات مربیان و بازیکنان خارجی است، به طوری که اگر قراردادی حرفه‌ای امضا شده باشد، هر بازیکن یا مربی خارجی با پرداخت نشدن دو ماه از مطالباتش طبق قانون فیفا می‌تواند آن را یک طرفه فسخ کند. اتفاقاتی که بارها برای باشگاه ایرانی از جمله استقلال رخ داده است که بدترین آن مربوط به فصل گذشته و قرارداد آندره‌آ استراماچونی بود. این مربی فصل گذشته در حالی که استقلال در صدر جدول بود، به بهانه پرداخت نشدن دو ماه از حقوقش قرارداد خود را یکطرفه فسخ کرد. 

استقلال در این فصل دو بازیکن خارجی به نام‌های شیخ دیاباته و هروویه میلیچ دارد که دومی به دلیل پرداخت نشدن حقوقش به باشگاه استقلال نزدیک به سه هفته است، ایران را ترک کرده. دیاباته که بازیکن ارزشمندی برای استقلال است، دو ماه حقوق عقب افتاده دارد، اما این بار باشگاه استقلال در عدم پرداخت پول بازیکن مقصر نیست. حسابی که دیاباته به باشگاه استقلال داده، مربوط به یکی از حساب‌های شخصی او در کشور امارات است. ظاهراً باشگاه مشکلی در پرداخت پول مهاجم خود ندارد، اما طبق قوانین جدید، پول باید به شکل دیگری به حسابش واریز شود.

بر اساس آنچه که از باشگاه استقلال خبر می‌رسد، این باشگاه در چند نوبت قصد واریز مطالبات دیاباته را داشت، اما چون حساب بانکی مهاجم خارجی آبی‌پوشان به مشکل خورده است، امکان واریز حقوق او وجود ندارد. ظاهراً دیاباته باید شخصاً به امارات برود و این مشکل را حل کند. دیاباته به مسئولان استقلال گفته در حال حاضر باید در تمرینات استقلال باشد و همه چیز را به وکلیش سپرده است تا مشکل حل شود. 

توضیح پزشک استقلال درباره مصدومیت شیخ دیاباته

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا