ورزش

مصدومیتی که برنامه های ژاوی را به‌هم ریخت

مصدومیت ویتور روکه ممکن است برنامه های بارسا و ژاوی در انتقالات زمستانی را دستخوش تغییر کند.

به گزارش “ورزش سه”، طبق گزارش روز جمعه پرتال گلوبوسپورت، ویتور روکه رباط مچ پای راستش پاره شده و تاریخ دقیقی برای بازگشت ندارد. این مهاجم در بازی اتلتیکو پارانائنزه-اینترناسیونال پس از تکل شدید نیکو هرناندز، که هم تیمی او در پارانائنزه بود، مصدوم شد. سپس بدترین پیش بینی ها که به دفتر دکتر پرونا، رئیس تیم پزشکی بارسلونا رسیده بود، تایید شد. 

1928954

ویتور روکه ممکن است چندین ماه از میادین دور باشد. رسانه های دیگر مانند موندو دپورتیوو مدعی هستند که مچ پای او رگ به رگ شده و تحت عمل جراحی قرار نمی گیرد. اینکه تنها با فیزیوتراپی تحت درمان و ریکاوری قرار خواهد گرفت. به گفته رسانه های مذکور، او حدود دو ماه دور از میادین خواهد بود.

1928953

چیزی که مسلم است اینکه، مصدومیت ویتور روکه برنامه ریزی بارسا برای بازار ژانویه را خراب کرد. بارسا که روکه را تا ژوئن 2031 با مبلغی در حدود 60 میلیون یورو (30 میلیون یورو ثابت  و حدود 30 میلیون یورو بندهای متغیر) خریده، اخیرا اعلام کرد که این بازیکن در ژانویه یا ژوئن 2024 به تیم اضافه خواهد شد. 

اگر فرپلی مالی اجازه دهد، بارسا او را همین زمستان می خواهد ولی مصدومیت جدید روکه می‌تواند استراتژی بارسا را ​​تغییر دهد. طبق ادعای آاس، بارسا شاید در زمستان به سراغ مهاجمی دیگر برود و یا برای ممانعت از ریسک آسیب‌دیدگی‌ روکه در برزیل او را از اتلتیکو جدا کرده حتی اگر او قادر به بازی در نیم فصل دوم هم نباشد.

منبع ورزش سه
دکمه بازگشت به بالا