ورزش

واکنش مسعود آرمات به ادعای مدیرعامل شهرداری گنبد

سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین در واکنش به اتهامات مدیرعامل گنبد گفت: متاسفم این مدیرعامل تلاش بازیکنان خودش را زیر سوال برد.

به گزارش خبرنگار مهر، در چارچوب دیدارهای هفته سوم لیگ متمرکز والیبال در قالب دیدارهای هفته چهاردهم، تیم شهرداری قزوین در حالی تیم شهرداری گنبد را شکست داد که اتهاماتی از سوی مدیرعامل باشگاه گنبد به تیم شهرداری قزوین زده شد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال شهرداری قزوین بعد از برد تیمش، گفت: به دو تیم خسته نباشید می گویم. بازی سخت و حساسی بود. با توجه به شکست‌های هفته گذشته، این بازی از اهمیت زیادی برای ما برخوردار بود و حکم یک دیدار ۶ امتیازی را داشت.

وی ادامه داد: در این دیدار روی نقاط ضعف و قوت شهرداری گنبد کار کردیم، از نقاط ضعف آنها استفاده کردیم و نقاط قوتشان را نیز از کار انداختیم. به عظیم جزیده تبریک می گویم. گنبد والیبال را بسیار خوب بازی می‌کند.

آرمات در ادامه در واکنش به اتهامات مدیرعامل باشگاه گنبد گفت: جای تاسف دارد که مدیرعامل باشگاه چنین صحبت‌های غیر مستندی می‌کند. اگر مستندی دارند حتماً ارائه دهند. از تیم ما هیچ فردی با بازیکنان تیم شهرداری گنبد تماس نگرفته است. این را بدانید اگر تمام بازیکنان شهرداری گنبد برای نیم فصل آزاد باشند با تمام احترامی که برای آنها قائل هستم اما هیچکدام را به تیم خودمان اضافه نمی‌کنیم.

وی ادامه داد: جای تاسف دارد که پس از باخت چنین حرف‌هایی زده می‌شود. خدا را شاهد می‌گیرم کسی از تیم ما با بازیکنان گنبد صحبت نکرده است.

مسعود آرمات اظهار داشت: ما اگر بخواهیم بازیکنی را به خدمت بگیریم حتماً با سرمربی تیم صحبت می‌کنیم، همانطور که با پیمان اکبری و مصطفی کارخانه صحبت‌هایی داشته‌ایم. چطور می‌شود ما با بازیکنان گنبد صحبت کرده باشیم و آنها ست نخست را با نتیجه ۳۲ بر ۳۰ پیروز شوند؟ اگر آنها بخواهند مخصوصاً بازی را خراب کند که اینگونه تلاش نمی‌کنند. این صحبت‌ها برای بازیکنان گنبد بد است و مدیرعامل گنبد زحمات آنها را نیز زیر سوال برده است. شاید اگر با امتیازهای کمتری پیروز می‌شدیم این شبهه به وجود می‌آمد.

خبرگزاری مهر

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا