ورزش

ولسیانی: هیچ حرف غیرمحترمانه‌ای به دروازه‌بان شهرخودرو نزدم/ ۲۰ درصد داوران در ایران خوب قضاوت می‌کنند

گروه استان‌ها- مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: هیچ حرف غیر محترمانه‌ای به دروازه‌بان شهرخودرو نگفتم و پس از آن داور برای هیچ چیز به من کارت زرد نشان داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، گئورگی ولسیانی پس از شکست ۳ بر یک سپاهان مقابل شهرخودرو در هفته سیزدهم لیگ برتر، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی را بسیار خوب آغاز کردیم اما متأسفانه در ادامه یک پنالتی به تیم حریف دادیم و پس از تساوی در نیمه دوم بر روی یک ضدحمله گل دوم را دریافت کردیم.

وی تصریح کرد: در پایان بازی زمانی که دروازه‌بان حریف ضربه سر من را دفع کرد شروع به اتلاف وقت کرد. متأسفانه گلرهای تیم‌های حریف به دفعات در دیدارهای گذشته این حرکت را انجام داده‌اند و این موضوع تبدیل به یک اپیدمی در فوتبال ایران شده است.

مدافع تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: پس از آن صحنه به سمت دروازه‌بان رفتم و به زبان انگلیسی به او گفتم از زمین بلند شو و هیچ حرف غیرمحترمانه‌ای به او نگفتم و پس از آن داور برای هیچ چیز به من کارت زرد نشان داد.

ولسیانی گفت: فکر می‌کنم به عنوان کاپیتان حق دارم صحبت کنم و پس از آن کنترل خود را از دست دادم و پس از ۱۰ ثانیه داور به من کارت قرمز نشان داد.

وی ادامه داد: هیچ‌گاه درباره داوران صحبت نمی‌کنم اما فقط ۲۰ درصد داوران در ایران خوب قضاوت می‌کنند و ۸۰ درصد داوران یا بر ضد ما هستند و یا تصمیمات نادرست می‌گیرند و این اتفاق خوبی برای ما نیست.

مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: در دیدارهای آینده برای کسب پیروزی وارد زمین مسابقه می‌شویم. هواداران سپاهان منتظر پیروزی‌های تیم هستند و ما نیز به دنبال قهرمانی هستیم و مطمئنم روزهای خوبی در پیش داریم.

انتهای پیام/۱۷۲/ف

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا