ورزش

پاشازاده: انتقاد از فکری و کادر‌ فنی‌اش منطقی نیست/ بعضی‌ها استقلال را فقط برای خودشان می‌خواهند


مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه استقلال گفت:انتقاد درست و اصولی می تواند به هر تیمی کمک کند اما به نظر می رسد تلاش هایی در حال انجام است که تیم استقلال را به هم بریزد.


 مهدی پاشازاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص اینکه استقلال روز گذشته در مسجد سلیمان متوقف شد و عده‌ای به کادر فنی تیم استقلال انتقاد کردند اظهار داشت: همه باید باهوش باشیم و فریب برخی مسائل را نخوریم. باید دید من مهدی پاشازاده وقتی استقلال فکری گُل می خورد خوشحال می شوم یا اینکه ناراحت؟ باید ببینیم منِ پاشازاده استقلال را برای منافع شخصی خودم می خواهم و دوست دارم این تیم فقط با حضور من موفق باشد یا نه عاشق موفقیت تیم محبوبم استقلال هستم؟

وی ادامه داد: جواب این سئوالات خیلی از مشکلات را حل می کند. من خودم بازیکن و کاپیتان استقلال بودم و الان هم فضای مجازی را رصد می کنم و می‌دانم بعضی‌ها استقلال را فقط برای خودشان می خواهند. یکسری حرف‌ها و انتقادات هم احساسی و غیر منطقی است. متأسفانه فضای مجازی و اینستاگرام فضای واقعی فوتبال ما و همین طور استقلال را نیز تحت الشعاع خود قرار داده است و از مدیران و اعضای هیئت مدیره این باشگاه خواهش می‌کنم تحت تأثیر اینستاگرام قرار نگیرند.

کاپیتان سابق استقلال افزود: از مربیان و بازیکنان استقلال هم می خواهم مدتی قید فضای مجازی را زده و توجهی به یکسری حرف های احساسی نکنند. من خودم منکر انتقاد درست و سازنده نیستم ولی مدل نقد کردن فرق می کند. انتقاد درست و اصولی می تواند به هر تیمی کمک کند اما به نظر می رسد تلاش هایی در حال انجام است که تیم استقلال را به هم بریزد. به طور نمونه به بحث کادر فنی و دستیاران محمود فکری باید اشاره کنم که مدت هاست برخی ها از کمک مربیان تیم انتقاد می کنند انتقاداتی که به نظر من درست و منطقی نیست.

پاشازاده خاطرنشان کرد: همین الان تصور کنید مهدی پاشازاده سرمربی استقلال باشد. شما دو دستیار خوب ایرانی معرفی کنید، واقعا کم داریم. من خودم می گویم مهدی پاشازاده می توانست بهترین دستیار برای محمود فکری باشد یا محمود فکری هم همین طور اما ما هر دو می خواهیم سرمربی باشیم. زمان سرمربیگری امیر قلعه نویی هم پیشنهاد دستیاری به من ارائه شد که به دلایلی عذر خواستم و نتوانستم قبول کنم. امروز اغلب مربیان خوب ایرانی در لیگ های مختلف از برتر تا لیگ دسته اول و دوم سرمربیگری می کنند. نفرات فعلی کادر فنی استقلال هم از بهترین ها هستند و باید به کار آنها احترام گذاشت. ممکن است اشکالاتی هم وجود داشته باشد اما کدام تیم ایرانی در لیگ برتر بدون ایراد است؟ روی صحبت من با پیشکسوتان و به ویژه برخی هواداران احساسی استقلال است که به این کادر فنی اعتماد و از فکری و تیمش حمایت کنند.

وی ضمن دعوت همه استقلالی ها به اتحاد و همدلی برای قهرمانی این تیم یادآور شد: به نظر من امسال فرصت خوبی به وجود آمده است که استقلال قهرمان لیگ برتر شود به شرطی که اتحاد و همدلی نزد همه استقلالی ها به وجود بیاید. همه باید پای کار باشند و کمک کنند. از من پیشکسوت بگیرید تا هواداران و به ویژه اعضای محترم هیئت مدیره باشگاه استقلال که با وحدت و همدلی تیم را به سمت این هدف بزرگ سوق دهیم. استقلال هم اکنون موقعیت خوبی درجدول دارد و فقط حمایت می خواهد.

انتهای پیام/مدافع اسبق تیم ملی و باشگاه استقلال گفت:انتقاد درست و اصولی می تواند به هر تیمی کمک کند اما به نظر می رسد تلاش هایی در حال انجام است که تیم استقلال را به هم بریزد.

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا