ورزش

پاشایی: کنار زمین را باتلاق کردند تا نتوانیم اوت پرتاب کنیم/ اصراری نداریم کسی به ما خوش‌آمد بگوید

مربی تیم فوتبال پیکان به انتقاد از برخی اتفاقات و حواشی دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان پرداخت و گفت که این مسائل زیبنده باشگاه خوزستانی نبوده است.

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، حسین پاشایی پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل فولاد در نشست خبری اظهار داشت: صحبت‌هایم را می‌خواهم با آیه‌ای از قرآن شروع کنم. «و مکروا و مکر الله والله خیر الماکرین». اتفاقاتی در این دیدار افتاد که حتی به‌عنوان یک ایرانی خجالت می‌کشم که بگویم در کشورمان رخ داده است. قبل از بازی آمدند ۱۰ متر عرض زمین را زیاد کردند تا بتوانند جلوی کار ما را بگیرند. خدا را شکر می‌کنیم که ۹۵ دقیقه بازی تحت تسلط ما بود و با نفراتی که از تیم ما غایب بودند خدا را شکر می‌کنم که توانستیم یک بازی خوب انجام دهیم. 

وی ادامه داد: تمام جو علیه تیم پیکان بود تا ما را شکست دهند، ولی فکر نمی‌کنم فوتبال اینقدر ارزش داشته باشد که به خاطر یک برد و یا حتی قهرمانی بخواهیم اینقدر کار اشتباه انجام دهیم. این کارها برای باشگاه فولاد زیبنده نیست. ما آمدیم فوتبال بازی کنیم و  نتیجه باید در زمین مشخص شود، نه در حواشی. ما یک تیم جوان هستیم و این اتفاقات روی بازیکنان ما تأثیر گذاشت. خدا را شکر می‌کنیم و از آقای حسین شمس ناظر بازی تشکر که دستور داد تا شرایط زمین به حالت قبل برگردد. 

مربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: کنار زمین را باتلاق کردند تا ما نتوانیم اوت پرتاب کنیم! مگر ما در این بازی چند تا پرتاب اوت داشتیم؟ بالاخره همه ما ایرانی هستیم و باید برای هم جان بدهیم، نه اینکه با اشتباهات‌مان یک تیم را از سر راه برداریم. خدا را شکر که هیچ اتفاق خاصی نیفتاد و با یک بازی خوب یک امتیاز را گرفتیم و ان‌شاءالله به بازی‌های آینده نگاه خواهیم کرد.

پاشایی درباره مسائل فنی بازی با فولاد تصریح کرد: بازی کاملاً در اختیار ما بود. شاید مالکیت دست فولاد بود، ولی در کل ۹۰ دقیقه هم یک موقعیت هم به آنها ندادیم. تیم داوری هم بسیار خوب قضاوت کرد و تحت تأثیر قرار نگرفت. جا دارد یک خسته‌نباشید جانانه به آنها بگویم.

وی در پاسخ به این پرسش که «دلیل اینکه تیم‌ها برای خوش‌آمدگویی به سمت نیمکت پیکان نمی‌آیند چیست؟»، عنوان کرد: سؤال من این است که کجا دیده شده که تیمی به سمت ما نیامده است؟! یک بازی را مثال بزنید من ممنون می‌شوم. اعضای کادر فنی پیکان اینقدر آدم‌های باحیایی هستند که تمام مربیان و عوامل تیم‌ها خیلی محترمانه و باادب با آنها برخورد می‌کنند. ما اصراری نداریم کسی به سمت ما بیاید. این مسائل تقابل دوطرفه است و ان‌شاءالله در بازی برگشت تلافی خواهد شد. 

خبرگزاری تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا