ورزش

پاکدل: سلامتی ورزشکاران در اولویت قرار دارد/ لیگ برتر تمرینی برای قهرمانی آسیا است


رئیس فدراسیون هندبال گفت: سلامتی ورزشکاران را در اولویت قرار دادیم و در شیراز هیچ تست کرونایی مثبت نشده است.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علیرضا پاکدل، رئیس فدراسیون هندبال که در محل برگزاری رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور و در سالن پوریای ولی شیراز  حضور دارد، درمورد آخرین اتفاقات و شرایط مسابقات اظهار داشت: امسال با توجه به شرایط ویژه ای که بیماری کرونا بوجود آورد و همه ورزش ها را تحت تاثیر خود قرار داد، ما توانستیم برنامه ریزی های خود را براساس شیوه نامه های بهداشتی با موفقیت به پیش ببریم. در این دوره از رقابت ها در شیراز هیچ تست کرونایی مثبت نشده است.

وی ادامه داد: از آنجایی که مسابقات جوانان آسیا قرار است در شیراز برگزار شود تصمیم گرفتیم با اعطای میزبانی لیگ برتر به استان فارس از این فرصت به عنوان یک آزمون هم برای  سخت افزارها و هم عوامل اجرایی این مسابقات  استفاده کنیم.

رئیس فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: پس از بررسی های به عمل آمده، شیراز به عنوان گزینه نهایی میزبانی بازی های آسیایی پذیرفته شد؛ از این روی برای سنجش آمادگی این شهر، بازی های لیگ برتر را  با همکاری اداره ورزش و جوانان و دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در این شهر برگزار کردیم.

پاکدل گفت: با بررسی های انجام شده تا کنون، کمبودها و نواقص را به وزارت ورزش و جوانان اعلام کرده ایم و تا کنون دانشگاه آزاد اسلامی توانسته است سالن های خود را استاندارد سازی و آماده برگزاری مسابقات نماید و قول داده اند تا زمان برگزاری مسابقات آسیایی مشکلی نداشته باشیم.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا