پایان انتظار ستاره بدون تیم: بازگشت به لالیگا

رئال بتیس قصد دارد برای به خدمت گرفتن داوید دخیا، دروازه‌بان سابق منچستریونایتد، اقدام کند.

به گزارش “ورزش سه”، دخیا پس از پایان مهلت قراردادش با منچستریونایتد در انتهای فصل گذشته به دوران حضورش در این باشگاه خاتمه داد. 

پیشنهاد ارائه شده از سوی مدیران شیاطین سرخ برای تمدید قرارداد با او و همچنین نارضایتی اریک تن‌هاخ و تصمیمش برای استفاده از او به عنوان دروازه‌بان دوم باعث شد که این بازیکن دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در اولدترافورد نداشته باشد. 

بسیاری پیش‌بینی می‌کردند که او راهی لیگ عربستان شود. نام دو باشگاه بزرگ اروپایی شامل رئال مادرید و بایرن مونیخ که به دلیل مصدومیت دروازه‌بان‌هایشان به دنبال جذب گزینه جدید بودند هم به گوش رسیده بود. 

1921708

با این حال، این ستاره سابق یونایتد راهی هیچ یک از این باشگاه‌ها نشد و حالا نشریه اسپانیایی Fichajes خبر داده که مدیران رئال بتیس قصد دارند او را که هنوز و پس از گذشت چند هفته از فصل جدید به تیمی اضافه نشده به خدمت بگیرند. 

در این خبر همچنین تاکید شده که والنسیا هم شرایط این بازیکن 32 ساله را به صورت جدی زیر نظر دارد. دخیا که در حال حاضر به صورت انفرادی تمرین می‌کند تا آمادگی‌اش را حفظ کند مشتاق است که هرچه زودتر به میادین برگردد و در حال بررسی شرایط پیشنهادی است که دریافت کرده است. 

احتمال این که دخیا بار دیگر به لالیگا برگردد تا فوتبالش را در کشورش ادامه دهد بسیار زیاد است و باید دید مذاکرات بین او و بتیس به چه شکل پیش خواهد رفت.

منبع ورزش سه
خروج از نسخه موبایل