ورزش

پرسپولیس با دو گلِ مردود پیروز شد/ داور سر ماشین سازی را بُرید

مربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام دادیم و اشتباهات داوری در تعیین نتیجه این بازی تاثیر گذار بود.

به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از آخرین دیدارهای هفته سیزدهم رقابتهای لیگ برتر، تیم فوتبال ماشین سازی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس به میدان رفت که در یک بازی نزدیک و سخت، با گل دقایق تلف شده مقابل میزبانش تن به شکست ۲ بر یک داد.

بابک رضی مربی ماشین سازی در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: بلافاصله بعد از بازی اظهار نظر نداشتیم، اما بعد از آنکه تصاویر بازی را دیدیم، یقین پیدا کردیم هر دو گل پرسپولیس مردود است. در خصوص گل اول با احترام به نظر خیلی از کارشناسان، آن چیزی که ما در تصاویر دیدیم و کاملاً مشهود است، بازیکن پرسپولیس در موقعیت آفساید قرار داشت و قطعاً آن گل باید مردود اعلام می‌شد. در مورد گل دوم هم جدا از بحث عدم رعایت بازی جوانمردانه، قبل از گل توپ به دست بازیکن پرسپولیس برخورد کرد و داور باید به سود ما خطای هند اعلام می‌کرد که اینگونه نشد و همان توپ وارد دروازه ما شد.

مربی ماشین سازی در خصوص عدم رعایت بازی جوانمردانه توسط بازیکنان پرسپولیس بیان داشت: ما هم می‌دانیم که انجام بازی جوانمردانه قانون نبوده و عدم رعایت آن هم قانون شکنی نیست اما بازی جوانمردانه یک عرف در فوتبال دنیا است و رفتاری انسانی و اخلاقی است که بازیکنان برابر هم رعایت می‌کنند. ما از بازیکنان تیم بزرگ پرسپولیس که اتفاقاً در این بازی هم به یاد پیشکسوت فقید شان، مهرداد میناوند عزیز به میدان آمده بودند انتظار داشتیم به بازیکنان جوان‌تر و کم تجربه تر ماشین سازی درس بازی جوانمردانه بدهند. حداقل انتظارمان این نبود که به خاطر کسب نتیجه اصول اخلاقی و بازی جوانمردانه را زیر پا بگذارند. نمی‌دانم شاید هم ما انتظار بیهوده‌ای داشتیم.

وی خاطرنشان ساخت: به جز این دو صحنه، داور در دیگر صحنه‌ها هم بیشتر هوای پرسپولیس را داشت و در همه صحنه‌های ۵۰-۵۰ به سود این تیم سوت زد. در نهایت حرف من این است که داور سر تیم ضعیف ماشین سازی را بُرید.

رضی در ادامه تصریح کرد: همه می‌گویند ماشین سازی ضعیف و ته جدولی است. اما همین تیم ضعیف و ته جدولی تلاش زیادی کرد تا مقابل نایب قهرمان آسیا یک بازی جوانمردانه، رو به جلو و دور از ضد فوتبال انجام دهد و حداقل انتظار ما از برنامه‌های تلویزیونی فوتبال محور این است که به تیم‌های ضعیف، بی پول و بی هواداری مثل ماشین سازی که مقابل پرسپولیس فوتبالی رو به جلو بازی می‌کند و از دست زدن به بازی بسته یا ضد فوتبال خودداری می‌کند، دقایقی آنتن داده شود.

مربی ماشین سازی تاکید کرد: در حالی که بازی با نتیجه یک-یک پیش می‌رفت می‌توانستیم با دست زدن به ضد فوتبال یک امتیاز را برای خودمان حفظ کنیم، اما ترجیح دادیم این کار را نکنیم و این حداقل انتظار ما از برنامه‌های فوتبال محور رسانه‌های ملی است.

پرسپولیس با دو گلِ مردود پیروز شد/ داور سر ماشین سازی را بُرید

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا