ورزش

پروین: هرکسی هم جای رسول پناه باشد آش همین آش و کاسه همین کاسه است/ برای پرسپولیس بودجه مشخصی تعیین کنید


پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: در شرایط فعلی هر کسی جای مدیران پرسپولیس باشد آش همین آش است و کاسه همین کاسه.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، علی پروین در نشست مدیران و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ابتدا باید گلایه‌ای نسبت به دعوت نشدن بزرگانی مثل حمید جاسمیان، محمد دادکان، محمد مایلی کهن، حسین کلانی، ضیاء عربشاهی و وحید قلیچ به جلسه مطرح کنم. این افراد جزو بزرگان تاریخ باشگاه پرسپولیس هستند و جایشان در این محل حس می‌شود.

وی افزود: خواهش می‌کنم راهکاری را برای رسیدگی به مشکلات پرسپولیس در نظر بگیرید. این تیم ظرف 23 روز 6 بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داد، با آنهمه مشکلات. وقتی من با یحیی گل محمدی صحبت می‌کردم می‌گفت علی آقا ما حتی نمی‌توانستیم از هتل خارج شویم با این حال بچه‌های پرسپولیس حریفان را شکست داده و به قولی روی عرب‌ها را کم کردند. دولت و مجلس باید به داد این تیم برسند. نباید پرسپولیس لنگ 30-20 میلیارد پول بماند و خواهش می‌‌کنم کاری بکنید.

پیشکسوت تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: چرا باید مدیران پرسپولیس و استقلال هر سال کاسه چه کنم چه کنم دستشان بگیرند. با این وضعی که برای قیمت بازیکنان ایجاد شده سال آینده برخی بازیکنان 3 میلیارد پول می‌خواهند. آیا پرسپولیس با این شرایط می‌تواند به کار خود ادامه بدهد، به همین خاطر لازم است فکری اساسی بشود. از نمایندگان مجلس می‌خواهم دور هم جمع شده و با همفکری پیشکسوتان به فکر پرسپولیس باشند.

پروین اضافه کرد: در شرایط فعلی بهترین راه این است که مجلس و دولت بودجه مشخصی برای استقلال و پرسپولیس در نظر بگیرند زیرا این تیم ها قابلیت خصوصی شدن ندارند و با 600-500 میلیارد بودجه‌ای که برای آنها در نظر گرفته می‌شود می‌توان کارهای خوبی انجام داد.

وی افزود: بهتر است بدانید بازیکنان عربستانی در صورت بردن پرسپولیس نفری 10 میلیارد پاداش می‌خواستند، اما پرسپولیس 10 میلیارد پول ندارد که به خود برانکو بدهد. دلخوشی مردم به همین فوتبال است و اگر این دلخوشی را هم بگیریم در این شرایط کاری از دست کسی برنمی‌آید. ما به عنوان پیشکسوت نمی‌توانیم 50 میلیارد به پرسپولیس کمک کنیم اما می‌توانیم از این تیم حمایت داشته باشیم.

اسطوره تیم پرسپولیس ادامه داد: اگر هر کسی دیگری هم جای رسول پناه و اعضای هیأت مدیره فعلی باشد باز هم در شرایط فعلی آش همین آش است و کاسه همین کاسه. بازیکن پرسپولیس 2 میلیارد تومان قراردادش بوده اما مدیران قبلی بندی در این قرارداد وی گذاشته‌اند که اگر 200 هزار دلار پرداخت کند می‌تواند از این تیم جدا شود. امسال پرسپولیس 180-170 میلیارد هزینه کرده و یک اسپانسر هم آورده که خدا پدرش را بیامرزد که به این تیم 75 میلیارد تومان کمک کرده است.

پروین خاطرنشان کرد: هر کاری هم بخواهیم بکنیم تا پرسپولیس و استقلال بودجه مشخصی نداشته باشند وضعیت همین است. اگر هیأت مدیره پول نداشته باشد نمی‌تواند بازیکنی که ناگهان قراردادی 8 میلیاردی می‌خواهد را حفظ کند.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


خبرگزاری فارس

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا