ورزش

چالش آنلاین تای‌چی کودکان + فیلم


با توجه به شیوع ویروس کرونا و ماندن کودکان در خانه به منظور حفظ سلامتی، فدراسیون ووشو در نظر دارد چالشی را ویژه این عزیزان اجرا کند.


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر ووشو در بخش آقایان از پنج‌شنبه ۹ بهمن ماه به میزبانی آکادمی ملی ووشو آغاز شده و روز ۱۴ بهمن با معرفی تیم‌های برتر خاتمه خواهد یافت. این رقابت‌ها از کانال مخصوص فدراسیون در سایت آپارات و همچنین هر روز به مدت ۲ ساعت از شبکه ورزش و دیدار پایانى از شبکه سوم سیما به صورت زنده و مستقیم برای علاقه‌مندان ووشو پخش می‌شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ماندن کودکان در خانه به منظور حفظ سلامتی، فدراسیون ووشو در نظر دارد چالشی را ویژه این عزیزان اجرا کند.

در این چالش قرار است کودکان عزیز و علاقه‌مند به ووشو در زمان تماشای مسابقات از سایت آپارات یا تلویزیون، حرکات این رشته را به نمایش بگذارند تا والدین و همراهان آنها از این حرکات فیلم بگیرند و برای فدراسیون ووشو ارسال کنند.

علاقه‌مندان به شرکت در این چالش جذاب، می‌توانند فیلم‌های خود را به کانال اینستاگرام فدراسیون ووشو iran_wushu ارسال کنند تا این فیلم‌ها با نام فرزندانشان در همین شبکه‌های اجتماعی مرتبط با فدراسیون، به نمایش گذاشته شود.

تای‌چی‌چوان این هنر رزمی، یکی از زیباترین و محبوب‌ترین هنرهای رزمی در چین و کل جهان است و برای بهبود سلامتی، افزایش طول عمر و آرامش روحی انجام می‌شود. این هنر که با نگرش عمیق فلسفی شکل گرفته با کمک ایجاد چرخش انرژی در انسان و تخلیه انرژی درونی یعنی انرژی «چی» یا انرژی بایو الکترومغناطیس درون بدن انسان، یکی از قدرتمندترین سبک‌های رزمی در جهان است.

انتهای پیام/با توجه به شیوع ویروس کرونا و ماندن کودکان در خانه به منظور حفظ سلامتی، فدراسیون ووشو در نظر دارد چالشی را ویژه این عزیزان اجرا کند.

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا