ورزش

کنایه رئیس المپیک دونتسک به شهاب زاهدی/ از مهاجم جدید راضی هستیم!

رئیس باشگاه المپیک دونتسک ضمن تشریح آخرین وضعیت شهاب زاهدی مهاجم ایرانی این باشگاه، گفت: پیشنهاد جدیدی ارائه کرده‌ایم و منتظر پاسخ هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، «ولادیسلاو هلزین» رئیس باشگاه المپیک دونتسک اوکراین درباره آخرین وضعیت شهاب زاهدی مهاجم ایرانی این تیم گفت: یک راه ساده وجود دارد. اگر باشگاه زوریا بازیکن ما را می‌خواهد، پس درستش این است که با ما تماس بگیرد تا به توافق برسیم اما این اتفاق قبلاً بدون اطلاع ما صورت گرفته است.

وی افزود: ما گزینه دیگری به آنها ارائه کردیم و منتظر پاسخشان هستیم.

هلزین درباره اینکه احتمال دارد شهاب زاهدی در تیم دوم المپیک بماند و دیگر به تیم اول بازنگردد، با کنایه به مهاجم ایرانی گفت: شهاب می‌خواهد به زوریا برود و این حقش است. در عین حال هیچ فردی بدون جایگزین نیست. ما قبلاً با «تادئوس» یک مهاجم دیگر قرارداد بسته‌ایم که امروز مربیان از او راضی هستند. او کارهای زیادی انجام می‌دهد و سرعت خوبی دارد. او پسر امیدوار کننده‌ای است. در عین حال این مهاجم واقعاً می‌خواهد برای المپیک بازی کند.

رئیس باشگاه المپیک اوکراین در پاسخ به این سئوال که آیا در مورد انتقال به تیم اودسا پیشرفتی حاصل شده است؟ تصریح کرد: هنوز نه ولی امیدواریم همه چیز از دست نرود.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا