ورزش

گل دقیقه ۲۵ برایمان خوشایند بود/ حریف اسیر تجربه بازیکنان ما شد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز خرسندی از پیروزی تیمش برابر ماشین سازی گفت: در نیمه اول نمایش خوبی داشتیم و توانستیم در دقیقه ای گل بزنیم که شماره پیراهن مهرداد میناوند بود.

به گزارش خبرنگار مهر، دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ماشین سازی تبریز در هفته سیزدهم لیگ برتر عصر امروز شنبه در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با برتری ۲ بر یک سرخپوشان به پایان رسید. وحید امیری در دقیقه ۲۵ برای و احمد نورالهی ۹۳ برای سرخپوشان گل زدند. پیمان بابایی نیز در دقیقه ۸۳ از روی نقطه پنالتی برای ماشین سازی گل زد.

یحیی گل محمدی پس از این دیدار ضمن تسلیت مجدد درگذشت مهرداد میناوند گفت: این مصیبت را به خانواده میناوند و هواداران فوتبال تسلیت می گویم و امیدوارم خداوند به خانواده او صبر بدهد.

وی در مورد بازی نیز گفت: نیمه اول بازی خوبی را ارائه کردیم و به گل رسیدیم. در دقیقه‌ای به گل رسیدیم که شماره مهرداد بود و از این اتفاق خوشایند خیلی خوشحال شدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در نیمه دوم ماشین سازی با جسارت بیشتری بازی کرد و به گل هم رسید.

یحیی گل محمدی در مورد صحنه‌ای که منجر به گل تساوی ماشین سازی شد گفت: ما روی صحنه پنالتی تیم ماشین سازی بحث و اعتراض داریم. در تصاویر مشخص بود که پنالتی نبود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه گفت: ماشین سازی در نیمه دوم تیم خوبی نشان داد اما در ادامه اسیر تجربه و فرصت طلبی بازیکنان ما شد و توانستیم به یک پیروزی دست پیدا کنیم.

خبرگزاری مهر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا