دانش و فناوری

این پسر 18 ساله با فروش اسباب‌بازی NFT، بیش از 700 هزار دلار به جیب زد

این روزها بحث حوزه NFT (توکن‌های غیر قابل معاوضه) داغ‌تر از همیشه شده و افراد بسیاری هستند که حاضرند هر طور شده، درآمدی از این حوزه کسب کنند. این بار نوبت به پسر 18 ساله‌ای رسیده که با فروش چند اسباب بازی از NFT معروفی مانند Bored APE Yacht Club، به درآمدی بیش از 700 هزار دلار دست پیدا کند.

پیش از این دیده بودیم که اشخاص و کمپانی‌های معروفی از حوزه NFT حمایت کرده‌اند و به فعالیت در آن پرداخته‌اند. یکی از این کمپانی‌ها، آدیداس بود که توانست با فروش تعداد زیادی NFT، بیش از 20 میلیون دلار درآمد داشته باشد. افراد گمنام نیز تاکنون چند بار توانسته‌اند پول هنگفتی را در این حوزه به جیب بزنند که جدیدترین آن‌ها، جوانی 18 ساله به شمار می‌آید.

کسب درآمد 700 هزار دلاری از فروش اسباب بازی NFT

به نقل از منبع آگاه، پسر 18 ساله‌ای با نام «ریکی دا لوز» موفق شده تا به موفقیت بزرگی دست پیدا کند. او تا سال گذشته مشغول پول جمع کردن برای طراحی و ساخت اسباب بازی‌هایی از طرح‌های معروف NFT مانند Bored Ape Yacht Club بوده است. به نظر می‌رسد که این اسباب بازی‌ها بیش از اندازه مورد استقبال طرفداران NFT مذکور قرار گرفته و به قیمت بالایی خریداری شده‌اند.

توکن غیر قابل معاوضه Bored Ape Yacht Club

ریکی دا لوز یک طراح اسباب بازی ماهر محسوب می‌شود و با تلاشی که انجام داد، به موفقیت چشمگیری رسید. البته هدف اصلی او کسب درآمد نبود. ریکی دا لوز قصد داشت این اسباب بازی‌ها را به دارندگان این NFT آن هم به صورت رایگان اهدا کند. او برای طراحی و ساخت این اسباب بازی‌ها، 10 هزار دلار هزینه کرده بود.

فروش اسباب بازی NFT

پدر این جوان که یک تیم طراحی و ساخت اسباب بازی در اختیار دارد، شروع به ساخت اسباب بازی‌های مشابه از این سری NFT کرده است. قیمت این اسباب بازی‌ها متغیر بوده و امکان دارد از 100 تا 2400 دلار برایتان آب بخورد. همچنین پدر ریکی دا لوز ادعا می‌کند که 99 درصد تراکنش‌های مالی شرکتش از طریق اتریوم انجام می‌پذیرد. نکته جالب دیگر، این است که اسباب بازی NFT با نام Golemz را تنها طی 96 ثانیه به قیمت 300 هزار دلار از این جوان خریداری شده است.

نظر شما در مورد این درآمد از فروش اسباب بازی NFT چیست؟

منبع دیجیاتو

دکمه بازگشت به بالا