تاریخ : سه شنبه, ۲۸ اردیبهشت , ۱۴۰۰ 7 شوال 1442 Tuesday, 18 May , 2021

مربی گل‌گهر: با یک Ø¨Ø§Ø²ÛŒ مقتدرانه و قابل احترام پیروز شدیم/ مدیران پیکان درس بزرگی به فوتبال دادند

  • 23 فروردین 1400 - 20:12

مربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان از عملکرد بازیکنان این تیم در دیدار با خودروسازان و نیز از مدیران باشگاه پیکان تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، جلال امیدیان پس از پیروزی ۲ بر صفر گل‌گهر سیرجان مقابل پیکان اظهار داشت: به بچه‌های تیم درود می‌فرستم که از دقیقه یک تا پایان مسابقه، با تمرکز بسیار بسیار بالا بازی کردند. آنها Ø³Ø®ØªÚ©ÙˆØ´ بودند، Ø±ÙˆÛŒ هر توپی سختگیری کردند و برنامه‌های ما را در تمرینات هفته گذشته، به نحو احسن در بازی پیاده کردند. Ø¨Ù‡ نظرم گل‌گهر با یک Ø¨Ø§Ø²ÛŒ مقتدرانه و فوتبال قابل احترام پیروز شد.

وی با تمجید از رقیب گل‌گهر بیان کرد: به تیم پیکان Ø®Ø³ØªÙ‡ نباشید می‌گویم که در این فصل تیم بسیار سختکوشی از خود نشان داده‌اند. اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه پیکان در پایان بازی با اینکه شکست خورده و شاید ناراحت بودند، کنار قلعه‌نویی آمدند و در رختکن به ما خسته نباشید گفتند. Ø§ÛŒÙ† کار درسی بسیار بزرگ Ø¨Ø±Ø§ÛŒ Ù…ا و فوتبال Ø§Ø³Øª که در ادامه راه به ما کمک می‌کند.

مربی گل‌گهر سیرجان در مورد نزدیکی این تیم به کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: Ú©ÛŒÙÛŒØª تیم ما از ابتدای فصل مشخص بوده و همه اذعان داشته‌اند که Ú¯Ù„‌گهر تیم باکیفیت لیگ برتر است. نتایج خوبی گرفتیم و انتظارات از ما بالا رفت. در ادامه راه، مشکلاتی چون اشتباهات داوری، عدم تمرکز بازیکنان و بدشانسی گریبانگیر ما شد. بدشانسی بخشی از فوتبال است و شانس در فوتبال بسیار دخالت دارد.

امیدیان با یادآوری این موضوع که گل‌گهر سیرجان، دومین فصل خود را در مسابقات لیگ برتر تجربه می‌کند، خاطرنشان کرد: گل‌گهر تیمی نوپاست که انتظارات را در نیم‌فصل اول بالا برده است. در کل حضور قلعه‌نویی باعث افزایش انتظارات می‌شود. با این حال تیم ما Ú©ÛŒÙÛŒØª خوبی دارد و به دنبال فوتبال مالکانه هستیم. ما بازی به بازی پیش می‌رویم و به دنبال اتفاقات خوب نیز هستیم. با این Ø­Ø§Ù„ به دنبال فشار و افزایش انتظارات نیستیم. مطمئنم Ù†ØªÛŒØ¬Ù‡ امروز در ادامه راه، خیلی به ما کمک می‌کند.

وی درباره بازی نکردن فرشید باقری و امین پورعلی گفت: باقری می‌توانست کنار تیم باشد، اما روی او ریسک نکردیم. فرشید باقری بازیکنی بزرگ است و در ادامه راه به ما کمک می‌کند. منتظر بودیم مصدومیت او به صورت کامل برطرف شود. فکر می‌کنم پورعلی را برای Ø¨Ø§Ø²ÛŒ بعدی داشته باشیم.

انتهای پیام/

خبرگزاری تسنیم

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0

*

code

برچسب ها