سیاسی

نماینده ولی‌فقیه در سپاه: شهدای مدافع حرم امنیت کشور را تضمین کردند


حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی گفت: شهدای مدافع حرم امنیت کشور نه فقط از حرم دفاع کردند، که با دفاع‌شان در منطقه هم‌جوار با رژیم اشغال‌گر صهیونیستی و در برابر انحرافات و فتنه‌گران موجود، امنیت کشور را تضمین کردند.


به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از  سپاه نیوز؛ حجت‌الاسلام عبدالله حاجی‌صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در گفت‌وگویی با اشاره به بازگشت پیکرهای مطهر شهدای مدافع حرم خان‌طومان، گفت: شهدای عزیز نه فقط از حرم دفاع کردند، که با دفاع‌شان در منطقه هم‌جوار با رژیم اشغال‌گر صهیونیستی و در برابر انحرافات و فتنه‌گران موجود، امنیت کشور را تضمین کردند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه تصریح کرد: ما اگر امروز الحمدالله امن‌ترین کشور منطقه هستیم و با اقتدار و توانمندی حرکت‌مان را ادامه می‌دهیم، به برکت ایثارگری‌ها، شهادت طلبی و استقامت این عزیزان است.

حاجی‌صادقی در ادامه اظهار داشت: خوشحالیم بعد از مدت‌ها پیکر مطهر شهیدان عزیز مدافع حرم به کشور بازگشت، ما خود را مدیون آن‌ها می‌دانیم، به خانواده‌های آن‌ها قبولی پذیرفته شدن فرزندانشان را تبریک عرض می‌کنیم.

نماینده ولی فقیه در سپاه در ادامه با اشاره به حضور ارتش و سپاه در خط مقدم مقابله با کرونا، اضافه کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند؛ نیرو‌های مسلح فقط دفاع کننده از امنیت کشور نیستند، خدمت‌گذار مردم و برای مردم هستند.

حاجی صادقی در پایان  اظهار کرد: به همین جهت هم در صحنه و هر کجایی که لازم باشد، تمام قوت و قدرت حضور پیدا می‌کنند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم که خودش را خدمت‌گذار، دلسوز و تلاش کننده برای آسایش مردم می‌داند، بدیهی است که از تمام امکانات خود  برای اینکه مردم عزیز و شریف و بزرگوار ما در برابر این بیماری آسیب کمتری ببینند،استفاده کند.

انتهای پیام/


خبرگزاری فارس

آگهی

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا